Різдвяні картонні будиночки

Традиційні прикраси під ялинку та вертеп

У 21 столітті люди часто пригадують давні та чудові часи, коли сім’я збиралась разом і не відволікалась на різні гаджети. Тому все частіше ми згадуємо старовинні звичаї та повертаємо їх в на наше життя. Розміщення маленьких картонних будиночків навколо вертепу чи ялинки - багатовікова традиція. Ця практика була настільки розповсюджена серед німецько-американських сімей, що вони навіть дали німецьку назву іграшковим різдвяним селам - «путц»( putz). Цей термін прийшов з німецької мови і в сенсі цих будиночків означа «прикрашені», «покладені», чи тому, що в них щось клали, чи тому що їх самих клали під ялинку.

Odoo • Зображення та текст

  Між 1880 і 1928 роками більшість картонних різдвяних будинків насправді були цукерницями.  Але з кінця 20-х років виробники почали робити целофанові віконця і підсвічувати будиночки з допомогою електричних лампочок.          

Після того як картонні будиночки електрифікували відбувся вибух різноманітності, в основному від японських дизайнерів, імена яких, на жаль, ніколи не фіксувались, але які виробили багато чудових творів, що продавались всього за п’ять чи десять центів. Майже монополія Японії на ці будинки була перервана Другою світовою війною, але північноамериканські компанії, такі як Dolly Toys, створили власні версії, працюючи навколо обмежень воєнного часу на такі речі, як целофан і навіть чорнило. 

Хоча після війни імпортні будинки путц знову з'явилися, любов Америки до цих маленьких будиночків врешті-решт згасла, перемогли інші інтереси, такі як телебачення. Світ забув казкові різдвяні села надовго. Проте в наш час, повернення до традиційних сімейних цінностей, картонні будиночки знову з'являються в оселях – даруючи тепло і радість ( а інколи навіть цукерки) дітлахам та дорослим.

Odoo • Текст та зображення
Odoo - Зразок 1 на три стовпці

Різдвяні будиночки

Розміри в зібраному вигляді: (ШхВхГ) 520х298х250 мм

Odoo - Зразок 2 на три стовпці

Ялинка ажурна

Розміри в зібраному вигляді: (ШхВхГ) 1200х1600 мм

Odoo - Зразок 3 на три стовпці

Ялинка фігурна

Розміри в зібраному вигляді: (ШхВхГ) 900х1500 мм